
Arkivfoto: Tor Erik Schrøder - www.kengurufoto.com
Det er stengt på Sørlandsbanen mellom Egersund og Moi på grunn av problemer med strømtilførselen.
– Det er problemer med en kjøreledning ved Sira, forteller markedsansvarlig for Sørlandsbanen, Dag Brekkan til KRS247.
NSB har teknikere ute på stedet for å drive feilsøking. De jobber også med å få satt opp alternativ transport. Det kan oppstå forsinkelser.
Alf Otto Fagermo er utdannet journalist ved Mediehøgskolen Gimlekollen og startet med radio allerede i 1997. Har vært en del av Metro Sør siden 2006 da kanalen het Radio Ung.
KRS247 ønsker en åpen og saklig debatt. Her kan du fritt komme med dine synspunkter, men vi krever en respektfull og saklig tone og ber om at du holder deg til sak. Trakassering, hatske utfall og trusler aksepteres ikke. Vi forbeholder oss retten til å forkorte, redigere og fjerne innlegg. Du må bruke ditt egentlige navn, falske profiler vil bli utestengt. Før du publiserer - tenk gjennom at mange kan se hva du skriver.