Alex De John er en av de få spillerne som får godkjent av vår kommentator etter dagens kamp, som innebar mange tøffe dueller mot Leke James.
– Jeg liker sånne kamper der jeg kan få vise min styrke og James var virkelig en tøff spiller å møte i dag, sier De John som tror endringene i laget har påvirket mer enn det folk egentlig har lagt merke til.
– Vi manglet kjemi og fokus mot neste kamp må være at vi får samlet laget slik at vi kan stå sammen om å få tre poeng, sier han.
Starts amerikaner er også ganske fornøyd med sin innsats, selv om det er litt vanskelig å være fornøyd etter å ha sluppet inn to mål.
[soundcloud url=»https://api.soundcloud.com/tracks/217496034″ params=»color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false» width=»100%» height=»166″ iframe=»true» /]